Dil Seçin

turkce Türkçe

Yorumlar

Yorumlar

Yorum Ekle

*Forma girdiğiniz bilgiler 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Yorumlar

 • Zekeriya SAYAR

  Hayatın Ritmini "Van Kahvaltısı"nda Yakala, Bizi kapıda hoş bir abi karşıladı. Hemen kanımız ısınıverdi. Van'a hayatımızda ilk gidişimiş. Ömür hayatımızda Türkiye'nin bir ucundan bir ucuna. Bizi ilk günden misafir edip baştacı ettiler. " Sizi meşhur Van kahvaltımızla buluşturmak isteriz" deyip kahvaltı yerine getirdiler. Masaya oturunca sonra anladık tok olduğumuzu, çünkü bizi karşılayan abi Yusuf Konak'mış Van'lılara özel bir şive ve esprilerle kapıda zaten bizi kapıda doyuruvermişti. Hoş ve nezih bir mekan. Yerden biraz yüksekçe ve Van şehrinin merkezinde. Sadece sabah değil günün her saatinde dinlenip kahvaltı yapılabilecek ve ailecek, çoluk-çocuk dinlenilecek bir yer. Kahvaltı on numara. Yok yok. Zaten sofrada gözünüz doyuyor. Ama sizi orada asıl doyuran şeyin, yörenin üretilen ürünlerden oluşan bir ürün harmanından kahvaltı kültürü çıkarıp desen gibi önünüze sermeye çalışan insanların size verdikleri hizmet. Eğer yolunuz Van'a düşerse "Hayatın ritmine bir de Van kahvaltısı ile bakın"

  11-08-2017 17:46:21
 • BAHAR OZDEMIR

  harika görünüyor . En kısa zamanda fırsatını bulup bende güzel yerinizde güzel Van kahvaltısını sayenizde tadacağım. Kolay gelsin

  06-08-2015 16:39:44
 • Murat abi

  Her zaman elinden gelenin en iyisini yapan işine önem ve gayret gösterdiğinin farkındayız. Emeğine yüreğine sağlık güzel görünen güzel yansıtır.

  02-08-2015 15:43:32
 • Mehmet ÇELİK

  harika olmuş..

  28-07-2015 21:14:14